A9 bij Uitgeest.
A9 bij Uitgeest. Foto: Inter Visual Studio / Kyrlian de Bot

Ernstige verkeershinder op A9 tussen Alkmaar en Uitgeest van 14 mei tot 15 juni

Gemeente

UITGEEST/ALKMAAR - Van 14 mei tot 15 juni werkt Rijkswaterstaat (RWS) aan de A9 tussen Alkmaar en Uitgeest. De meeste hinder is van 18 mei t/m 15 juni. Dan werkt RWS op de weghelft richting Uitgeest. Ze vernieuwen het asfalt. Verkeer kan in beide richtingen blijven rijden over versmalde rijstroken. De maximumsnelheid is 70 km/u. Houd rekening met 30 tot 60 minuten vertraging in beide richtingen. Werk thuis als dat kan, reis buiten de spits, neem het openbaar vervoer of carpool. Ook zijn er tijdens deze periode momenten dat de A9 deels afgesloten is. Bekijk uw route goed voor vertrek. 

De A9 is op verschillende momenten tijdens deze periode helemaal of deels afgesloten. Voor alle afsluitingen en maatregelen verwijzen we graag naar de website van Rijkswaterstaat. Kijk op: https://www.rijkswaterstaat.nl/wegen/projectenoverzicht/a9-groot-onderhoud-alkmaar-uitgeest . Op 15 juni is de A9 tussen Alkmaar en Uitgeest in beide richtingen weer geheel beschikbaar.

Oproep aan weggebruikers
Rijkswaterstaat roept weggebruikers op om goed voorbereid op weg te gaan. Reis niet, reis anders of reis samen: werk thuis, reis met een ander vervoermiddel of ga carpoolen. Stap je toch in de auto? Blijf dan op de snelweg: dat is het snelst. Lokale wegen kunnen sluipverkeer niet aan en lopen snel vast, wat de reistijd juist verlengt.


Martijn Hoogland van MH Machineservice
Bedrijf Belicht: MH Machineservice 32 minuten geleden
Andrea (l) en Bregje.
Interieurwinkel CASA design sluit deuren in ‘t Loo 2 uur geleden
Een van vele mooie foto's  die te bezichtigen zijn.
Nieuwe expositie van Fotoclub Uitgeest te zien in het gemeentehuis 4 uur geleden
Een egel voelt zich goed thuis in een tuin die is overwoekerd met struiken en planten.
Verborgen gevaren voor egels in de tuin – zo voorkom je ze 6 uur geleden
Een kijkje achter de schermen van Noordwest ziekenhuis in Alkmaar.
Unieke kijk achter de schermen van het ziekenhuis 20 uur geleden
Afbeelding
ICGT-bijlage in De Uitgeester van 13 mei 21 uur geleden
FC Uitgeest 1 op het groen van Kolping Boys.
FC Uitgeest is er bijna, maar nog niet helemaal! gisteren
A9 tussen Alkmaar en Uitgeest.
Groot onderhoud Rijkswaterstaat aan A9 Alkmaar-Uitgeest 12 mei, 12:00
Een kijkje in de keuken bij Meet en Eat Uitgeest.
Met spoed vrijwilligers Meet & Eat gezocht 12 mei, 10:00
FC Uitgeest Vrouwen team 30+
FC Uitgeest Vrouwen 30+ nu al kampioen 11 mei, 15:00
Het nieuwe logo van het nieuwe Pieter Vermeulen Museum.
Pieter Vermeulen Museum tijdelijk gesloten 11 mei, 13:00
Johan Graas bij motor Lancaster.
“Het wordt niet meer zoals het was voor de Aircraft Recovery Group” 11 mei, 12:00
Digitale krant