
Jeugdviswedstrijden van start bij Uitgeestermeer
NieuwsUITGEEST - De lente is officieel van start gegaan, dus mogen de jongens en meisjes weer de strijd aangaan voor de titel beste jeugdvisser van Uitgeest. Het gaat om vier wedstrijden die worden gehouden op maandag 1 juni, 8 juni, 15 juni en 22 juni.
Vanwege het enorme succes van vorig jaar heeft de Algemene Hengelaarsbond Uitgeest (AHB) dit jaar wederom besloten om de jeugdviswedstrijden te organiseren bij het Uitgeestermeer. Het is aan de kant van de parallelweg bij Dorregeest (zie afbeelding).
Het fluitje wordt geblazen om 19.00 uur en om 20.00 uur moeten de hengels uit het water worden gehaald. “We waarderen het zeer als de kinderen een kwartiertje eerder komen, zodat onze vrijwilligers de tijd hebben om iedereen te helpen”, aldus de AHB.
Daarnaast verwacht de organisatie van de deelnemers dat ze een vaste hengel en een emmer meenemen. Alle kinderen worden tijdens de visavonden voorzien van wat lekkers en niemand gaat zonder prijs naar huis.
Vooraf opgeven is niet nodig, kom gewoon naar de locatie. De contributie bedraagt slechts € 1 per wedstrijd.













