Onder begeleiding werkt u stap voor stap aan meer zekerheid, balans en fietsplezier.
Onder begeleiding werkt u stap voor stap aan meer zekerheid, balans en fietsplezier. Foto: aangeleverd

Fietslessen voor senioren: met vertrouwen weer op de fiets

Algemeen

UITGEEST - Wilt u graag (weer) fietsen, maar voelt u zich onzeker in het verkeer of op de fiets? Bijvoorbeeld omdat u langere tijd niet heeft gefietst, herstellende bent van een operatie of merkt dat uw balans en vertrouwen wat minder zijn geworden? Dan zijn de fietslessen voor senioren een mooie kans om op een veilige en ontspannen manier uw vertrouwen terug te krijgen.

Onder begeleiding van een ervaren fietsvaardigheidstrainer werkt u stap voor stap aan meer zekerheid, balans en fietsplezier. Tijdens de lessen worden theorie en praktijk afgewisseld. Er wordt zowel geoefend in de sporthal als buiten, zodat u in een rustige omgeving vaardigheden kunt opbouwen en direct in de praktijk kunt toepassen.

Deze laagdrempelige cursus is speciaal bedoeld voor mensen die met meer zelfvertrouwen willen fietsen. Of u nu lang niet heeft gefietst, na een medische ingreep weer wilt opbouwen of simpelweg wat extra ondersteuning zoekt: iedereen is welkom.

De lessen starten op woensdag 9 september 2026 bij Sporthal De Zien en vinden plaats van 9:30-11:30 uur op de volgende data:

- Maandag 7 september
- Woensdag 9 september
- Maandag 14 september
- Woensdag 16 september
- Maandag 21 september
- Woensdag 23 september
- Dinsdag 29 september

De eigen bijdrage voor de volledige cursus bedraagt € 45.

Het dragen van een helm is verplicht. Neem daarnaast uw eigen fiets mee. Is dat niet mogelijk? Neem dan contact op om de mogelijkheden te bespreken.

Aanmelden kan via www.actiefinuitgeest.nl. Vul in de zoekbalk ‘Fietslessen voor senioren’ in om direct bij de activiteit uit te komen. 

Meer informatie? Neem contact op met de buurtsportcoaches van Uitgeest door een mail te sturen naar buurtsportcoachuitgeest@hollandsportbv.nl of bel met Adrie Visser via 06-43041145. 

Zet de eerste stap naar meer zekerheid, vrijheid en plezier op de fiets

'Mangrove' van het Ilperveld.
Vaar door het Berkenbroekbos, de ‘mangrove’ van het Ilperveld 3 uur geleden
Onder begeleiding werkt u stap voor stap aan meer zekerheid, balans en fietsplezier.
Fietslessen voor senioren: met vertrouwen weer op de fiets 4 uur geleden
Het Hoormij spreekuur is op donderdag 20 augustus.
Inloopspreekuur voor advies bij gehoor- en evenwichtsproblemen 9 uur geleden
Archeologie voor de jeugd.
Archeologie cursus voor de jeugd bij Baduhenna 13 aug, 16:00
Kom naar de open dag van Campo del Sol!
Open dag bij Spaans taalinstituut Campo del Sol 13 aug, 10:00
Kom jij ook een keer meetrainen met Joris?
Tafeltennisvereniging Meertreffers zoekt nieuwe jeugdleden 12 aug, 16:00
Langhuis Ilperveld.
Vaartocht, verhalen en legendes over het Ilperveld 12 aug, 16:00
Afbeelding
FC Uitgeest gaat weer van start met 35+ voetbal 12 aug, 12:00
Vanaf 17 juni is de Geesterweg 3 weken afgesloten.
Geesterweg vanaf 17 augustus drie weken afgesloten 12 aug, 10:00
Echt zien… even aanraken… of zelfs even voelen!
Beestjespad in Tuin van Kapitein Rommel 11 aug, 16:00
Kasteeltuin en kasteel Assumburg.
Gratis rondleidingen in Kasteeltuin Assumburg 11 aug, 12:00
Afbeelding
Loliyo in Uitgeest heropent feestelijk haar deuren op 11 augustus 10 aug, 14:52
Digitale krant