Afbeelding

Theater Poppekus leest voor in Lees Lokaal

Cultuur Uitgeest

UITGEEST - Na een tweetal geslaagde, en volgepakte, optredens in Lees Lokaal in 2017 zijn de PR-commissie van Lees Lokaal en Tineke (eigenaresse van Theater Poppekus) begin 2018 met elkaar om de tafel gaan zitten.

Een van de dingen die daaruit voortgevloeid is, is het maandelijkse voorleesmomentje op de zaterdagmiddag voor peuters en kleuters! Het voorleesmoment wordt een interactieve activiteit, waarbij het voorlezen en poppenspel in elkaar over zullen gaan. In de moderne wereld vol digitale activiteiten blijft het toch héél erg leuk om op een 'analoge' manier met de kinderen bezig te zijn! Zaterdag 24 februari is het eerste voorleesmoment om 14.00 uur.

Tineke leest voor uit het boek 'Mijn held' van Ingrid & Dieter Schubert. Het gaat over een verliefd muizenstel. Het mannetje is zo verliefd op zijn meisje dat hij zegt dat niets hem bij haar vandaan kan houden. Geen bergen, geen woestijn, geen water, geen rovers! Met zijn touw als hulpmiddel overwint hij alles en iedereen! Uiteindelijk moeten ze vluchten voor een grote valse kater….. met of zonder touw?

Het antwoord op deze vraag wordt duidelijk op zaterdagmiddag 24 februari, 14.00 uur in Lees Lokaal Uitgeest. Kom en beleef het mee! Aanmelden kan zowel in Lees Lokaal zelf als via info@leeslokaal-uitgeest.nl

Afbeelding
Workshop Handletteren.
Workshop Handletteren 2 minuten geleden
Afbeelding
Van de fiets naar de vloedlijn: Uitgeest als het perfecte Plan B bij tropische hitte 1 uur geleden
Bij de brandweerkazerne aan de Westerwerf werd in januari van dit jaar ingebroken.
Brandweer Kennemerland vraagt inwoners alert te zijn na inbraken bij kazernes 3 uur geleden
Afbeelding
Van Uitgeest de wereld in: dit check je vóór je boekt 3 uur geleden 1
Afbeelding
Rookontwikkeling in bedrijfspand aan de Molenwerf in Uitgeest, pand ontruimd 22 uur geleden
Eén van de betrokken bestuurders is in de ambulance nagekeken vanwege nekklachten.
Kop-staartbotsing bij afslag A9 naar N203 bij Uitgeest 23 uur geleden
Een krab.
“Korren op het strand van Wijk aan Zee - Ontdek wat er leeft in de Noordzee 27 jul, 10:00
Vaarexcursie Ilperveld.
Vaartocht op zoek naar eetbare planten in het Ilperveld 26 jul, 16:00
Een aantal barbecuende bezoekers op recreatieterrein Dorregeest.
Barbecueën bij recreatieterrein Dorregeest? Genieten mag, maar let op de natuur 26 jul, 15:00
Rotonde in wording Geesterweg/Pr. Beatrixlaan.
Update rotonde Geesterweg/Pr. Beatrixlaan 25 jul, 15:30
Huidige station Uitgeest.
Station Uitgeest wordt in drie jaar tijd volledig vernieuwd 25 jul, 12:00
Afbeelding
Kankercafé met maandthema ‘Klaar met de behandeling. Wie ben ik nu?’ 25 jul, 11:00
Digitale krant